Kargo Poşeti

Kargo poşeti, güvenlik torbası, numune torbası, taşıma torbası gibi farklı isimlerle bilinir. Kargo taşımacılığında çok sık kullanılması sebebiyle kargo poşeti ismini almıştır. Kargo poşetleri üst kısmı yapışkanlıdır. Ağızı kapatıldıktan sonra kolay kolay açılmaz, baskılı veya baskısız olarak üretilen kargo poşetlerinin ana maddesi plastiktir. Bu sebeple sıvı temasında bozulmaz ve kolay kolay yırtılmaz.

Kargo Poşet Çeşitleri

 Kargo poşetleri, Cepli/Cepsiz ve Şeffaf olmak üzere 3 kısma ayrılır: Kargo firmalarının en sık kullandığı cepli ve cepsiz kargo poşetleri, kargo firmalarının en çok tercih ettiği kargo poşet türüdür. Kullanımı pratik olup, ürünü içine yerleştirdikten sonra yapışkanlı ağızı sayesinde ürünün güvenli bir şekilde taşımasını sağlar.  

  Cepli kargo poşetlerinin avantajı ise kargo poşetinin üzerindeki cep alanıdır bu alana küçük ürünler yerleştirilebilir,  veya fatura cebi olarak kullanabilirsiniz. Eğer ek koruma ihtiyacı duyarsanız baskılı veya baskısız koli bandı ile etrafını sarabilirsiniz.
  Şeffaf Kargo Poşeti bir yüzü şeffaf diğer yüzü ise siyah olup, şeffaf yüzey poşetin içindeki ürünün durumunu görülmesine sağlar. Kargo taşımacılığında yaşanabilecek herhangi bir kaza durumunda alıcı ürünü alırken ürünün durumunu görmesi kırılmış ise tutanak tutturarak iade edilmesine imkan sağlar. Ayrıca ürünün bozuk oluşunun e-ticaret girişimcisinden değil kargo taşımacılığından kaynaklandığını daha rahat anlaşılmış olur. Bu da e-ticaret girişimcisi iseniz sizin yada markanızın prestiji açısından önem kazanmasına olanak tanır.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Tumblr

M.Nesih Özmen Mh. Nar Sk. Carlot Shoping AVM No:8-10 Mağaza No:18 Merter / İSTANBUL

0 212 507 81 55 – 0 212 507 70 77
0 212 557 04 15 – 0 549 507 81 55
0 555 968 60 10

Temsilciyle Görüş
1
Canlı Destek
Hoş Geldiniz! Size nasıl yardımcı olabiliriz?